O2 Sport

Zákazníci s O2 TV a uživatelé mobilní aplikace O2 TV mohou bezplatně sledovat programy O2 TV Sport, O2 TV Fotbal a O2 TV Tenis v HD kvalitě!

Tyto exkluzivní sportovní kanály nabízí divákům přenosy ze světa fotbalu, tenisu, motorismu, bojových sportů, basketbalu a mnohé další. Všechny tři stanice můžete sledovat online od rána do nočních hodin nebo kdykoliv budete mít čas, a to díky zpětnému zhlédnutí a nahrávání pořadů.

Zobrazit nabídku O2 TV s O2 Sport

Multidimenze

O2 TV nabízí jedinečný způsob sledování v podobě multidimenze - MD. Díky svým funkcím vám umožní úplně ovládat a kontrolovat televizní obsah. Můžete sledovat několik sportovních přenosů současně, přepínat mezi různými kamerami, cokoli si zastavit, přetočit, nahrát nebo přepnout mezi různými jazykovými verzemi.

Například u FORTUNA:LIGY si můžete jednoduše přepínat mezi různými kamerami na stadionu, u Ligy mistrů si zase vyberete až z osmi paralelně hraných zápasů. A můžete sledovat i dvě různé sportovní soutěže, které běží ve stejný čas. Neunikne vám tak jediný záběr z tenisového turnaje WTA ani fotbalového zápasu, který se hraje současně.

 

Zpětné zhlédnutí

Stejně jako u ostatních kanálů O2 TV lze i u O2 TV Sport HD, O2 TV Fotbal HD a O2 TV Tenis HD sledovat program až 7 dní po odvysílání. Nejlepší sportovní momenty si tak můžete vychutnávat kolikrát chcete. Tohle u DTV nenajdete!

Díky zpětnému zhlédnutí máte v každý okamžik přístup k více jak 17 tisícům hodinám obsahu, které služba Moje menu třídí podle kategorií a hodnocení na IMDB.com. Vy si tak lehce dohledáte fotbalové zápasy a na své si přijdou i ostatní členové vaší domácnosti.

Sledujte sportovní utkání odkudkoliv

Nahrávání

Nahrávejte v pohodlí domova u TV nebo, pokud nestíháte důležitý zápas, na webu a v mobilní aplikaci O2 TV pro iPhone i Android. Nahrávat můžete celých 100 hodin a uložit si je po dobu 30 dnů.

Pořizovat záznam můžete zdarma z vysílání všech kanálů O2 TV. Nahrávat můžete dokonce více pořadů z různých stanic současně. Nepotřebujete k tomu ani žádné další zařízení, nahrané zápasy se vám uloží přímo na vyhrazený diskový prostor. 

To nejlepší z O2 Sport

Sportovní soutěže

Nejlevněji s O2 Internetem

Kanál O2 Sport naladíte v každé O2 TV, kterou nejvýhodněji pořídíte v balíčku s O2 Internetem. Za kombinaci služeb s mobilní volání nebo internetem od O2 bude částka na vašem vyúčtování každý měsíc o 100 korun nižší.

Nejlevněji s internetem
Ve spolupráci s O2 Ve spolupráci s O2