O2 Sport

Zákazníci s O2 TV a uživatelé mobilní aplikace O2 TV mohou bezplatně sledovat programy O2 TV Sport, O2 TV Fotbal a O2 TV Tenis v HD kvalitě!

Tyto exkluzivní sportovní kanály nabízí divákům přenosy ze světa fotbalu, tenisu, motorismu, bojových sportů, basketbalu a mnohé další. Všechny tři stanice můžete sledovat online od rána do nočních hodin nebo kdykoliv budete mít čas, a to díky zpětnému zhlédnutí a nahrávání pořadů.

O2 Sport

Tarify O2 TV

O2 TV Bronzová

Kanály O2 TV Bronzová

27 HD kanálů

O2 TV Sport

děti   hudba   dokumenty

299 Kč


O2 TV Stříbrná

Kanály O2 TV Stříbrná

45 HD kanálů

O2 TV Sport, Fotbal a Tenis, Premier Sport

příroda   filmy   erotika

449 Kč


O2 TV Zlatá

Kanály O2 TV Zlatá

53 HD kanálů

O2 TV Sport, Fotbal a Tenis, Premier Sport

HBO   Cinemax   zahraniční

749 Kč

Multidimenze

O2 TV nabízí jedinečný způsob sledování v podobě multidimenze - MD. Díky svým funkcím vám umožní úplně ovládat a kontrolovat televizní obsah. Můžete sledovat několik sportovních přenosů současně, přepínat mezi různými kamerami, cokoli si zastavit, přetočit, nahrát nebo přepnout mezi různými jazykovými verzemi.

Například u FORTUNA:LIGY si můžete jednoduše přepínat mezi různými kamerami na stadionu, u Ligy mistrů si zase vyberete až z osmi paralelně hraných zápasů. A můžete sledovat i dvě různé sportovní soutěže, které běží ve stejný čas. Neunikne vám tak jediný záběr z tenisového turnaje WTA ani fotbalového zápasu, který se hraje současně.

Potřebujete pomoci? Zavoláme vám

Poradíme vám s výběrem

Zanechte nám na sebe číslo a my se vám ozveme

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR

Zpráva odeslána

Děkujeme, operátor vás bude co nejdříve kontaktovat.

Zavřít

Zpětné zhlédnutí

Stejně jako u ostatních kanálů O2 TV lze i u O2 TV Sport HD, O2 TV Fotbal HD a O2 TV Tenis HD sledovat program až 7 dní po odvysílání. Nejlepší sportovní momenty si tak můžete vychutnávat kolikrát chcete. Tohle u DTV nenajdete!

Díky zpětnému zhlédnutí máte v každý okamžik přístup k více jak 17 tisícům hodinám obsahu, které služba Moje menu třídí podle kategorií a hodnocení na IMDB.com. Vy si tak lehce dohledáte fotbalové zápasy a na své si přijdou i ostatní členové vaší domácnosti.

O2 Sport zařízení

Nahrávání

Nahrávejte v pohodlí domova u TV nebo, pokud nestíháte důležitý zápas, na webu a v mobilní aplikaci O2 TV pro iPhone i Android. Nahrávat můžete celých 100 hodin a uložit si je po dobu 30 dnů.

Pořizovat záznam můžete zdarma z vysílání všech kanálů O2 TV. Nahrávat můžete dokonce více pořadů z různých stanic současně. Nepotřebujete k tomu ani žádné další zařízení, nahrané zápasy se vám uloží přímo na vyhrazený diskový prostor.

O2 TV nahrávání

Nejlevněji s O2 Spolu

Kanál O2 Sport naladíte v každé O2 TV, kterou nejvýhodněji pořídíte v balíčku s O2 Internetem. Pokud si O2 TV objednáte spolu s pevným internetem a hlasovým tarifem v rámci O2 Spolu, bude částka na vašem vyúčtování každý měsíc ještě nižší.

O2 Spolu nejlevněji

To nejlepší z O2 Sport

Výběr sportů na O2 TV
Ve spolupráci s O2Ve spolupráci s O2